Yeni Trend Halı Modelleri
Evinizin dizaynına hitap edecek yeni sezon halı modellerini ayağınıza kadar getiriyoruz. Bu konumuzda bir taraftan evinizin dekorasyonuna uygun halı modellerini nasıl seçebileceğinize yardımcı olmaya çalışacağız.

çok şık halı modelleriBir taraftan da bu sezonun gözde halı desenleri, renkleri ve modelleri hakkında ipuçlarını vereceğiz. Hazırsanız başlıyoruz !

Öncelikle yaşam alanınız için halı seçerken küçük bir eleme yaparak işe başlamanızı öneririz. Bu elemeyi şu şekilde yapabilirsiniz. Diyelim ki aileye katılan yeni bir bebeğiniz var ya da çocuğunuz daha küçük. Bu durumda mümkün oldukça toz tutmayan, kolay temizleyebileceğiniz halılar arasından seçim yapmanızı öneririz.

Eviniz için en uygun halıyı seçmek için diğer bir kriter ise evinizin konseptiyle ahenk içinde olabilecek halıyı seçmektir. Varsayalım, evinizin konseptinde ahşabın sıcaklığı ve modern bir çizgi hakim. Bu çizgiye estetik katacak canlı renklerin hakim olduğu eskitme bir halı tercih edebilirsiniz.

Şimdi gelelim, 2018 halı modelleri arasında yer alan popüler halı modellerine. Bu sezon İskandinav tarzı halılar oldukça trend. Bunun yanı sıra geometrik desenli halılara da büyük bir ilgi var. En çok tercih edilen halı renkleri ise ; mekana sıcaklık katacak bordolar, ortamda fresh bir ambiyans oluşturacak olan turkuaz ve canlı renkler yer alıyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir