Yeni Nesil Banyo Tasarımları
Hem dinlendirici ve rahatlatıcı bir etkisi olan, hem de bazı kişisel bakımlarımızı yaptığımız alan olan banyolara bugün farklı bir açıdan bakmaya ne dersiniz ?

manzaralı banyo modelleriBir taraftan banyo alanındaki son gelişmeleri takip etmek, bir taraftan da banyo dekorasyonunuzu yenilemenize yardımcı olacak, bu konu sizlere ilham verecek olan bu konumuzu kaçırmayın, deriz.

Sıradan bir banyo dekorasyonuna yapacağınız küçük değişimlerle banyo atmosferini bir anda değiştirip, daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz ? Nasıl bir değişimden mi bahsediyoruz ? Şimdi sizlere birkaç başlık altında banyonuzda yapabileceğiniz değişimler hakkında önerilerde bulunalım.

√ Çift Lavabo

Bir zamanlar sadece bazı yabancı filmlerde, dizilerde gördüğümüz çift lavabolar, şimdilerde yeni yapılan modern evlerde karşımıza çıkmaya başladı. Banyoya bir taraftan estetik katan bu çift lavabolar, aynı zamanda iki kişinin aynı anda banyoyu kullanma şansıda tanıyor.

√ Desenli Yer ve Duvar Döşemeleri

Tek düzenin hakim olduğu duvar  ve yer döşemeleri sizlere de artık sıkıcı gelmiyor mu ? Banyoları bu sıkıcı görünümden kurtarmak, şöyle göz estetiğine hitap eden aynı zamanda mekana estetik katacak olan renkli ve desenli yer ve duvar döşemelerini banyoyla kavuşturmanın zamanı gelmedi mi ?

√ Manzaralı Banyolar

İlk etapta böyle bir banyoya sahip olup, olmamak konusunda emin olmayabilirsiniz. Olaya farklı bir bakış açısı ile yaklaşmak gerekirse, gözünüzün önünde şöyle bir kare canlandırmanızı istiyoruz. Bir kır evinizin olduğunu düşünün. Evinizin yakınında evler, binalar yok. Tamamen doğa ile baş başasınız . Banyonuzun doğaya bakan duvarını sürgülü bir kapı yaptırıp, doğa ile iç içe olmaya ne dersiniz ?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir