Yemek Odasına Zarafet Katacak 3 Öneri
Çoğunlukla salonumuzun bir köşesini yemek odası takımlarına ayırsak da, günümüzde çoğu evlerde yemek odası için farklı bir oda dizayn edilmekte. Sürekli bir değişim ve yenilik içinde olan mobilya sektörü birbirinden farklı dizayn ettiği yemek odası takımlarıyla, evlerimizde yeni bir alan daha oluşturmasına zemin hazırlıyor.

yemek odası takımı modelleri 2018İster evinizin ayrı bir odasını, isterseniz de salonunuzun bir bölümünü yemek odası için dizayn etmeyi düşünüyorsanız, bu alana zarafet ve ışıltı katacak olan önerilerimize göz atmanızı öneririz.

Lüks Bir Dokunuş

klasik yemek odası dekorasyon örnekleri

Asil bir görünüm lüks bir dokunuş isterseniz, böyle bir yemek odası dizaynı oluşturabilirsiniz. Görselden de anlaşılacağı üzere alışılagelmiş klasik çizginin biraz dışına çıkılıp, işe birazda elegan bir çizgi eklenerek, dizayn edilmiş.

Modern Yansımalar

yeni sezon yemek odası dekorasyonları

Doğa ile iç içe modern bir çizgi oluşturmak isterseniz, tercihinizi ahşap bir yemek masasından ve sırtsız banktan yana yapabilirsiniz.

Mutfak ve Yemek Odası Bir Arada

beyaz yemek odası takımı modelleri

Evde ayrı bir yemek odam yok, salonumda küçük olduğundan yemek odası takımı alamıyorum, diyenler için alternatif mekan olarak mutfakları gösterebiliriz. Eğer sizlerde farklı bir dizayn oluşturmak isterseniz, tercihinizi mutfaktan yana yapabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir