Vitella Yatak Odası Takımı Bellona
Görsel zenginliği ve estetiği ile göz dolduran yeni sezon Bellona yatak odası modelleri arasında yer alan Vitella yatak odası takımını görmelisiniz ! Görselliği ile yatak odanıza estetik katan bu yatak odası takımı duruşuyla da yatak odanıza zenginlik katıyor.

2018 bellona yatak odası takımı modelleriEğer sizinde mobilya da tercihiniz Bellona ise ve yakın zamanda yatak odası takımınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, gelin birlikte Vitella yatak odasını birlikte inceleyelim.

Konumuzun girişinde de bahsettiğimiz üzere bu yatak odası öncelikle görsel zenginliği ile dikkat çekiyor. Birbirini tamamlayan altın renk uygulamaları ile zengin bir görünüme sahip olan bu yatak odası takımının ünitelerine 3 boyutlu dekoratif malzeme uygulaması yapılarak, diğer modellerden biraz daha fazla bir zengin görünüme kavuşturulmuş.

en yeni bellona yatak odası takımı vitella

Sadece görsel estetiği değil , yatak odası takımı ünitelerine uygulanan farklı fonksiyonel özellikleriyle de göz dolduruyor.

yeni sezon bellona yatak odası takımı fiyatları

Bir taraftan yatak odanıza estetik katacak, bir taraftan fonksiyonel özellikleri ile hayatınızı kolaylaştıracak olan Bellona Vitella yatak odası takımı fiyatı ise ; 6.539,00 TL
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir