Vitella Salon Takımına Bayılacaksınız !
Zarif hatlarıyla , esnek duruşuyla dikkatlerini üzerinde toplamayı başaran Bellona Vitella Salon Takımı ve Fiyatını incelemeye alıyoruz.

bellona salon takımları 2018Benimde salonum elegan bir görünüme sahip olmalı, duruşuyla , zarafetiyle göz estetiğine hitap etmeli, diyorsanız, yeni sezon Bellona salon takımı modelleri arasına yeni eklenen Vitella Salon Takımını düşünebilirsiniz.

Salonunuzda avangard tarzını yansıtmak istiyorsanız chester tarzı ile zarif bir şekilde dizayn edilmiş bu salon takımı , salonunuza çok yakışacaktır.

bellona vitella salon takımı fiyatı

Bellona’nın yeni gözdesi avangart tarzı yaşam alanlarınıza yansıtacak olan Vitella Salon Takımı iki tane 3 ‘lü koltuktan , iki tane de berjerden oluşmakta.

Bu takıma ilk baktığımızda göze çarpan ilk ayrıntılar arasında sırt ve kol kısmında yer alan çapraz desenli makrome dikişler yer alıyor. Takıma görsel açıdan zenginlik katan ayrıntılar arasında ise düğme çektirme ayrıntılarını sayabiliriz.

Salonların ambiyansını değiştirecek avangard tarzını odanıza yansıtacak olan Bellona Vitella Salon Takımı Fiyatı ; 7.890,00 TL.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir