Tekzen Yemek Odası Fiyatları
Yemek odası takımlarını yenilemenin tam zamanı ! Hem zevkinize ve tarzınıza hitap edecek, hem bütçenize hitap edecek, günümüzün trendine hitap eden modern, renkli ve kullanışlı yemek odası takımları Tekzen ‘de sizleri bekliyor.

tekzen yemek masası takımı fiyatlarıİster yemek odası için, ister mutfağınız için pratik ve kullanışlı yemek masası arıyorsanız, Tekzen’e uğramanızı tavsiye ederiz.

banklı yemek masası modelleri tekzen

Yemek saatlerinizde sizlere büyük bir zevkle eşlik edecek, yemek odanızın ambiyansını değiştirecek olan günümüzün modern trendine uygun olan banklı yemek masası takımına ne dersiniz ? Hem yerden tasarruf sağlamak, hem de farklı bir yemek odası dizaynı için bizce ideal bir seçim olacaktır.

tekzen yemek masası fiyatları 2018

Rengarenk sandalye ile kombin oluşturacağınız masa takımını mutfağınızda kullanabileceğiniz gibi dilerseniz evinizin dış mekanlarında da kullanabilirsiniz.

Bu ürünlerin fiyatı nedir , diye baktığımızda fiyatların oldukça uygun olduğunu görmekteyiz. Öncelikle seçeceğiniz ürüne göre fiyatlarda değişiklik olacağını söyleyebiliriz. Yazının içerisinde yer alan bir masa ve 2’li 2 banktan oluşan yemek masa takımının fiyatı ; 289,90 TL.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir