Renkli Klozet Modelleri
Banyo dizaynına estetik katan klozetler özel tasarımlarıyla bugünlerde kendisinden çok bahsettiriyor. Alışılagelmiş klozet modellerine farklı yorumlar katarak banyo dekorasyona yenilik katan bu klozetleri görmelisiniz. Farklı renk ve ebatlara sahip olan bu klozetler her tarz banyoya hitap ediyor.

modern banyo tasarımları ve klozet modelleriHem dekoratif bir unsur olarak, hem de işlevsellikleriyle ön plana çıkan klozetler, banyo dizaynına büyük bir önem taşıyor.

Şöyle gözünüzün önüne daha önce banyolarınızda boy gösteren, beyaz biraz kaba görünüme sahip klozetleri göz önüne getirin. Görsel açıdan pek bir estetik görünüme sahip olmadığını göreceksiniz.

değişik klozet modelleri

Bugüne geldiğimizde ise farklı renklere sahip banyoda fazla yer kaplamayan, hem estetik bir görünüme sahip hem de daha kullanışlı modellerin olduğunu görüyoruz.

desenli klozet modelleri

Eğer sizlerde banyo dekorasyonunda estetikten yana iseniz, aynı zamanda seçtiğiniz tüm ürünlerin işlevsel özelliklerini ön planda tutuyorsanız, banyonuzdaki klozette bir kez daha bakmanızı öneririz.

renkli klozet modelleri

Sıradan beyaz bir alafranga tuvalet mi, yoksa gelişen teknoloji ile yenilenen özel tasarımlara sahip renkli bir klozet mi, banyonuza yakışır ?

klozet tasarımları
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir