Rengarenk Perdeler İle Şık Dekorasyonlar
Evlerin görselliğine estetik katan, bulunduğu mekana hareketlik katan perdeler. Bir ev düşünün son derece zevkli bir şekilde döşenmiş. Mobilyasından tutunda duvar dizaynına kadar her şey birbirleriyle son derece uyumlu. Bu tabloya büyük bir ahenk katan ayrıntı ise perdelerin zarafeti gözlerden kaçmıyor.

renkli perde modelleriEvimize zarafet katan perde çeşitleri arasından seçim yaparken bazı ayrıntıları da mutlaka göz önünde bulundurmak gerek. Şimdi bir taraftan renkli perde modellerine bakalım, bir taraftan da perdelerin dekorasyona kattığı şıklığı görelim.

Öncelikle hangi odaya ne tür bir perde seçeceğimize karar vermeliyiz. Bu nokta perde renkleri ve desenleri devreye girmekte. Görsel bir bütünlük ve estetik elde etmek için seçtiğimiz mobilyanın renk ve desenlerini aynı zamanda duvar rengini baz almalıyız. Etkileyici bir ahenk yakalamak için birbirleriyle zıt renkleri kombin etmekte fayda var.

Bir zamanlar oldukça popüler olan klasik renkler olarak tabir edebildiğimiz cansız ve mat görünüme sahip renkler perdelere hakimdi. Şimdilerde ise perdelere biraz daha hareket katan, böyle uçucu bir görünüme kavuşturan daha canlı, hareketli ortama enerji katan renklerin perdelere hakim olduğunu görmekteyiz.

Şimdilerde evlerinde değişiklik yapmak isteyenler ve evlenecek olan genç çiftler genel tercihlerini rengarenk perdelerden yana  tercihlerini yaptıklarını görmekteyiz. Renkli ve desenli perdelere olan ilgi gün geçtikçe arttığı için perde sektörü de ürün gamında yenliğe giderek, daha modern, günümüzün trendine hitap eden perdeler ağırlık vermekte. Renkli tül perdelerden tutunda, zebra perdelere kadar birçok perde çeşidine piyasada karşılamaktayız.

Evinize hareket katacak, yeni bir soluk getirecek, renkleriyle sizlere enerji katacak olan renkli perde dekorasyonlarına bir göz atalım.

Sizinde Fikriniz Olsun.

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir