Mondi’nin Yeni Köşe Takımı Karlena
İşte Mondi’den evimizi güzelleştirecek yeni bir köşe takımı daha Mondi Karlena köşe takımı. Mondi mobilyanın ürünü kullananlar Mondi’nin kalitesini, kendi has çizgisini, konforunu ve rahatlığını iyi bilirler.

mondi karlena köşe takımıŞimdi bu konforu ve rahatlığı yaşamak isteyenler akıllarının bir kenarında Mondi köşe takımı bulunan sevgili takipçilerimiz için yeni sezon Mondi köşe takımı içerisinde yer alan Karlena köşe takımını sunuyoruz.

Modern çizgi, oturma odalarını elit bir görünüme kavuşturacak işte benim stilim, dedirtecek bir köşe takımı Karlena.

Şimdilerin en popüler oturma grubu renklerinden olan aynı zamanda köşe takımlarına farklı bir hava katan samba bej – yeşil düz kombinin muhteşem uyumunu bu köşe takımında görmekteyiz.

mondi 2018 köşe takımları

Görselliği kadar konforlu ve rahat olan bu ürün aynı zamanda işlevsel özellikleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Diyelim ki, oturma odasında küçük bir değişik yapmak istiyorsunuz. Hemen takımınızın köşesini sağ ya da sol olarak değiştirip odanın ambiyansını anında değiştirebilirsiniz.

yeni sezon mondi köşe takımları karlena

Televizyon keyfini uzanarak mı çıkarmak istiyorsunuz hemen bir tıkla takımınızı koltuk görünümünden yatak görünümüne çevirebilirsiniz.

en yeni mondi köşe takımı modelleri

Evinizdeki bazı eşyaları kaldıracak bir yer mi arıyorsunuz, hemen koltuğunuzun altında yer alan sadığı depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

Kısacası, bir köşe takımından beklediğiniz her şeyi bu takımda bulabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir