Modern Genç Kız Odası Fikirleri
Merhaba sevgili takipçilerimiz. Bugün liseden üniversiteye geçiş hazırlığında olan  genç kızların odası nasıl dekore edilebilir, konusunda sizlere birkaç öneride bulunmak istiyoruz. Eğer sizinde çocukluğunu geri bırakıp, ergenlik ve gençliğe adım atmış bir genç kızınız var ise, bu yazımıza göz atmanızı öneririz.

genç kız odası dekorasyonları ve örnekleriKüçük dokunuşlarla genç odasında nasıl farklılıklar yaratabiliriz, bir göz atalım.

Duvarlara Küçük Dokunuşlar

en güzel genç kız odası duvar dekorasyonları

Genç kız odaları için duvar dekorasyonları oldukça önemlidir. Kimi zaman zevklerine hitap eden tablolar duvarda yer alır. Kimi zaman ise farklı çerçeveler duvara asılır ve çerçevelerin içerisinde unutulmaz güzel anılardan oluşan kareler yer alır.

Dekoratif Duvar Rafları

genç kız odası dekoratif duvar rafı modelleri

Bir taraftan duvarı dekorasyonun bir parçası haline getirmek, bir taraftan da oda da yerden tasarruf sağlamak açısından dekoratif duvar rafları oldukça ideal bir seçim. Yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere rafın bir bölümünde kitaplar, bir bölümünde ise dekoratif objeler yer alıyor.

Şimdi Spor Zamanı

genç kız odası duvar dekorasyon fikirleri

Spor sizin için bir yaşam biçimi ise ve bir koşu ya da yürüyüş bandına odasında yer verebilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri

yeni sezon genç kız odası tasarımları

Peki, odamızda bir makyaj masası bırakacak yer yok ise, kişisel bakım ürünlerimizi nereye bırakmalıyız, diye aklınızdan geçirdiğinizi hisseder gibiyiz. Eğer odanızda makyaj masası için yeterli bir yer yok ise, makyaj ürünlerinizi ve kişisel bakım ürünlerinizi şifonyerin üzerine bırakabilirsiniz.

Fikirler Bizden, Uygulamalar Sizden.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir