Modern Country Tarzı Ev Dekorasyonları
2017 – 2018 ev dekorasyonlarında modern çizgi ve country stilin bir arada kullanıldığını görmekteyiz. Sizlerde yaşam alanlarınızı yenilemeyi düşünüyor ama bir türlü nasıl bir stil oluşturacağınıza karar veremiyorsanız, bu stili uygulayabilirsiniz.

country tarzı salon dekorasyonlarıModern ve Country Stilli Ev Dekorasyon Fikirleri

Kişisel zevklerinizi ve tarzlarınızı göz önüne bulundurarak biraz uçarı, aynı zamanda konforlu bir ev dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Yaşam alanınızda country tarzını yansıtırken ince ruhlu çizginizi zarif hatlarla birleştirin. Modern çizgiyi yansıtmak içinde konfor ve rahatlığı ön planda tutmanız yeterli olacaktır.

Salon

Bu tarzı salon dizaynına yansıtırken şöyle bir yol izleyebilirsiniz. Mekana canlılık katmak için hardal rengini kullanabilirsiniz. Hem samimi hem de doğal bir görünüm oluşturmak için düz hatların hakim olduğu modern çizgiyi yansıtacak toprak renginin hakim olduğu mobilyalar tercih edebilirsiniz. Salon aydınlatması için rustik aydınlatma tercih edebilirsiniz. Modern ve country çizgiyi tamamlamak için rustik perdeleri düşünebilirsiniz. Son bir dokunuş olarak salon duvar dekorasyonu için tuğla görünümlü duvar kağıtları arasından seçim yapabilirsiniz.

Oturma Odası

Salon dizaynı göz önüne alarak aynı doğrultu da oturma odanızı da rahatlıkla dizayn edebilirsiniz. Bu mekanda küçük bir farklılık yapmak için oda da yeşilin koyu tonlarını kullanabilirsiniz.

Mutfak

Sırada mutfak var. Mutfakta biraz daha farklı bir çizgi oluşturmak için modern hatların hakim olduğu country tarzının sıcaklığı yansıtacak şekilde yapabilirsiniz. Mutfak alanında küçük çapta bir değişiklik yapmak için işe mutfak dolaplarını yenilemekle başlayabilirsiniz. Bu çizgiyi elit bir şekilde yansıtmak için mat beyaz mutfak dolapları bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Ortama biraz hareketlik, biraz renklilik biraz da enerji katmak için renkli ev aletleri kullanabilirsiniz. Pastel renk tonları arasında yer alan pembe,mavi ve turuncu renkleri düşünebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir