Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri
İki oda, bir mutfak evimiz olsun. İçi mutluluk ve huzurla dolsun !

modern küçük oturma odası dekorasyonlarıMerhaba sevgili arkadaşlar. Yaşam alanlarımızı güzelleştirecek, daha da kullanışlı hale getirecek olan birbirinden farklı dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün küçük oturma odası dekorasyonu için yaratıcı fikirlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Az ve Öz Eşyalar Kullanın !

küçük oturma odası tavan dekorasyon modelleri

Oturma odanızın alanı ne kadar küçük olursa olsun, seçeceğiniz mobilyalar ve birkaç küçük aksesuar ayrıntısıyla son derece zarif ve şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Mümkün oldukça ortamda fazla mobilya kullanmamaya özen gösterin. Odanızın şeklini ve ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmakta fayda var. Biliyorsunuz küçük mekanları olduğundan büyük göstermek için aynalardan yararlanır. Sizlerde hem duvarda hem de tavanda ayna kullanarak odanızda derinlik hissi yaratarak büyük ve ferah gösterebilirsiniz.

Alanı Renklendiren Detaylar

renkli ev dekorasyon fikirleri

Bir taraftan küçük oturma odasını modern ve göz alıcı bir güzelliğe kavuşturmak bir taraftan da odayı ferah ve aydınlık göstermek için renklerin gücünden yararlanın. Ana renk olarak beyaz rengi baz alarak, beyazla muhteşem bir ahenk içinde olacak açık renkleri tercih ederek ortamı ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Küçük Mekanların Vazgeçilmezi Köşe Koltuk Takımları

küçük oturma odası dekorasyonları

Hem rahat ve konforlu bir oturma alanı elde etmek için hem de alandan tasarruf etmek için köşe koltukları oldukça ideal bir seçim. Aynı zamanda odayı ikiye böle bilen bir yapıya sahip. İşlevsel özellikleri arasında toparlayıcı ve düzenleyici etkisini de unutmamak gerek.

Üçlü Koltuklar ”OUT” Berjerler ”IN”

küçük oturma odası dekorasyon örnekleri

Biraz alışılmışın dışına çıkmak ve sıradışı bir tasarıma imza atmak için üçlü koltuk yerine berjer tercih edebilirsiniz. Hem yerden tasarruf etmiş olursunuz. Hem de daha modern ve zarif bir dizayn elde etmiş olursunuz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir