Köşe Takımının Yeni Rengi Turkuaz
Yeni sezon köşe takımının rengi turkuaz olarak belirlendi.

2018 köşe takımı renkleriSizlerde yakın bir zamanda köşe takımınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, sezonun trendini evinize yansıtmak için turkuaz köşe takımlarını düşünebilirsiniz.

Birkaç sezondur oturma grupları arasında köşe takımları tercih edilmeye başlandı. Görünüş o ki, uzun bir süre daha hem oturma odalarımızda hem de salonlarımızda birbirinden modern köşe takımları yer almaya devam edecek.

Sizlerde yaşam alanlarınızın dizaynında yer alan oturma gruplarından sıkıldıysanız, odayı çok kalabalık gösterdiğini düşünüyorsanız, tercihinizi daha sade ve estetikten yana kullanmayı istiyorsanız tercihinizi köşe koltuk takımı modellerinden yana yapabilirsiniz.

Peki ; yaşam alanıma sade bir estetik katacak olan aynı zamanda konforu ve rahatlığı sunacak olan köşe takımı hangi renk ve desenlerde olmalı ? Diye düşünüyorsanız, sizlere köşe takımlarında turkuaz renginin popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Birçok mobilya markası ( Bellona – İstikbal gibi) ürün gamında turkuaz köşe takımı modellerine yer veriyor.

Evinizi güzelleştirecek olan günümüzün trendini zarif bir şekilde yaşam alanınızın çizgisine yansıtacak olan en güzel turkuaz köşe takımı modellerini beğeninize sunuyoruz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir