Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları
Bugünkü konumuzda yapı market sektörünün önde gelen firmalarından olan Koçtaş’ın ev dekorasyon kategorisinde yer alan duvar kağıdı modelleri ve fiyatlarına değineceğiz. Evinizin ve ofisinizin duvarları için yeni bir şeyler arayışı içinde misiniz ? Böyle bir durumda Koçtaş sizler için doğru adreslerden biri olabilir.

Geçmişten günümüze duvar dekorasyonların vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alan duvar kağıtları, günümüzde hala popülerliğini korumaktadır. Bu alanda Koçtaş duvar kağıdı ürünlerine de büyük bir ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu büyük ilginin altında yeni yapılan binaların iç dekorasyonunda tek bir duvara uygulanan duvar kağıtları yatmaktadır. Şimdilerde hemen hemen evlerde olduğu gibi iş yerlerin tek bir duvarında bu uygulamaya karşılaşmak mümkün.Yaşam alanlarınızın dizaynına yeni bir boyut ve derinlik kazandırmak adına Koçtaş’ın dekorasyon ve ev gereçleri kategorisinin altında yer alan duvar kağıdı bölümünü inceledik.

Bu bölümde 3 boyutlu duvar kağıtlar, dekoratif duvar kağıtları, boyanabilir duvar kağıtlarını ve duvar stickerlarını rahatlıkla uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra duvar kağıdı sektörünün önde gelen markaların (Halley -Graham Brown – ArtHouse ) ürünlerini de rahatlıkla burada bulabilirsiniz.

Ürünlerin fiyatlarına baktığımızda ise 20 TL’den başladıklarını görmekteyiz. Tabi seçtiğiniz ürüne göre fiyat artışının da olacağı unutulmamalı.

Eviniz ya da ofisiniz için duvar kağıdı seçerken işin bazı püf noktaları var. Mesela beğendiğiniz bir ürünün dayanıklığını ölçmek için küçük bir test yapabilirsiniz.

Tırnaklarınızla kağıdının üzerine sürtün. Bu esnada kağıt üzerinde herhangi bir çizilme, soyulma ya da deforme oluyorsa ileride sıkıntılı oluşturacak bir ürünü seçmek üzere olduğunuzun işaretidir. Bu küçük ve basit uygulama sayesinde almayı düşündüğünüz duvar hakkında ömrü ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir