Kanepeler İle Dekorasyon Örnekleri
Şimdilerde oturma grupları arasında kanepe modelleri ve kanepe takımları oldukça popüler. Oturma odalarında içten, samimi ve sımsıcak bir ortam kurgulamak isteyenler tercihlerini kanepelerden yana yapıyor.

en güzel sarı kanepe modelleriBizde yeniden trend olmaya başlayan kanepeler ile evlerinin dizaynı yenilemek isteyen sevgili arkadaşlarımıza bu konuda ilham vermek açısından kanepeler ile dekorasyon fikirleri sunmak istedik.

⇒ 1. Adım Kanepenin Boyutları

Öncelikle kanepe seçerken odanın fiziksel özelliğini göz önüne alarak kanepeler arasından seçim yapmaya başlıyoruz. Eğer odanız küçük ya da dar ise, sizlere tavsiyemiz kanepelerinizi özel olarak yaptırmanızdır.

⇒2. Adım Renk ve Desen Seçimi

Şimdi sırada oturma grubumuzun rengini ve deseni seçme konusu var. İstediğiniz stiline hitap edecek kumaş, desen ve renk seçimi yaparak hayalini kurduğunuz oturma alanına kavuşabilirsiniz.

⇒ Son Adım Dekoratif Kırlentler

Bir taraftan kanepe takımına hareketlik katmak adına bir taraftan da odanın enerjisini yükseltmek adına dekoratif yastık ve kırlentlerden yararlanabilirsiniz. Eğer farklı bir konsept oluşturmak isterseniz, kendiniz dekoratif yastıklar yapıp, kullanabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir