İspanyol Tasarımcıdan Renkli Otel Dizaynı
Göz kamaştırıcı bir otel tasarımı görmeye hazır mısınız ? Eğer bir oteliniz var ise, ya da yakın bir zamanda otel açmayı düşünüyorsanız, otelinizin dekorasyonu için sizlere ilham verecek bu konumuzu mutlaka okuyun deriz.

ispanyol tasarımcıdan renkli otel konseptiÜnlü İspanyol tasarımcı Jaime Hayón tarafından Madrid’de görsel nitelikte renkli bir otel tasarladı. Göz estetiğine hitap eden bu otele gelin, yakından bir bakalım.

Otelin kapısından içeri adım atar atmaz, Arap ve Fas detayları göze çarpıyor. Ünlü İspanyol tasarımcısı bu detayları eğlenceli bir şekilde işin içine estetik katarak otelin dizaynına aktarmış.

İspanya şehir merkezinde yer alan bu otelin yapımına 1957 yılında başlanmış.

Madrid halkının çeşitlilik ve zenginlik görmek istediğini dile getiren tasarımcı Jaime Hayón, bu düşünce ile yola çıkarak oteli dizayn etmeye başlamış.

Otelin genel konseptinde büyüleyici ve eşsiz heykellere, sanatsal parçalara ve mücevher tonlarına ağırlık verdiğini görmekteyiz.

Eğer bir gün yolunuz İspanya’nın Madrid şehrine düşerse, o büyülü göz kamaştırıcı oteli görmenizi tavsiye ederiz.

İşte Fas- Arap detayları göz kamaştıran, eşsiz heykel ve sanat parçaları ile büyüleyici bir atmosfer oluşturan renkli otelden birkaç kare.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir