Görülmeye Değer 3D Duvar Panelleri
Gelişen teknoloji ile birlikte duvarlar daha estetik ve daha göz alıcı bir görünüme kavuşmaya başladı. Duvarlarınıza yapacağınız küçük bir dokunuşla bir anda ortamın ambiyansını değiştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey evinizin çizgisine hitap eden 3d duvar panelini seçip, duvarlarınıza uygulamaktır.

Duvar kaplaması ürünleri arasında yer alan dekoratif duvar panellerini evinizin her alanına kullanabilirsiniz. 3 boyutlu kabartma desenleri, ışıltılı metalikler, altın, gümüş ve farklı renk ve tonlar arasından seçim yapıp, ortama yeni bir hareketlik katabilirsiniz. Duvar dekorasyonuna yeni bir görsellik ve estetik katan bu ürünler aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı gibi özellikleri sayesinde de bütçenize büyük ölçüde katkı sağlıyor.3 boyutlu duvar panellerinin en çok hangi alanlarda kullanıldığına baktığımızda ise karşımıza şu kareler çıkıyor. İlk sırada salonlar geliyor. Salonun dizaynı daha zengin göstermek için en az bir duvarına dekoratif duvar paneli uygulaması yaptırabilirsiniz. Duvar panelinin hemen yanına dilerseniz bir de şömine yerleştirerek, dizaynızı daha da zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Oturma odalarını elit bir görünüme kavuşturmak için genelde tv arkası duvar panellerinin tercih edildiğini görmekteyiz. Ahşap, tuğla ve taş görünüme sahip duvar panelleri oturma odalarını süslemektedir. Bu alana lcd ya da plazmayı yerleştirerek son derece doğal ve samimi bir ortam oluşturabilirsiniz.

Salon ve oturma odasının yanı sıra yatak odalarında bu uygulamayı rahatlıkla yapabilirsiniz. Yatak odanıza yeni bir görsellik katmak için yatak başlığının denk geldiği duvarı tercih edebilirsiniz. Hem ortama farklı bir estetik katmış olursunuz. Hem de yatak başlığı arkasında değişik bir fon katmış olursunuz.

Evinizin herhangi bir duvarını seçerek göz estetiğinize hitap edecek şekilde bu uygulamaları çok rahatlıkla yapabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir