Ev İçi Koridor Dekorasyonları
Ev dekorasyonun en önemli parçalarından biri koridor dekorasyonudur.

modern koridor dekorasyonlarıKimi zaman farklı tarzlarda dizayn edilmiş odalar arasından geçiş özelliği taşırken, kimi zamanda aynı çizgide dizayn edilmiş odalar arasında bir köprü görevi görmektedir.

Bu nedenle bir bütünleyici unsur özelliği taşıyan koridor dekorasyonu oldukça önem taşıyor.

Peki evimizin koridorun dekorasyonu nasıl yapmalıyız. Bu alanı iki farklı şekilde dizayn edebilirsiniz. İster yaşam alanlarınızda bütünsel bir görsellik oluşturacak bir dizayn elde edebilirsiniz. Dilerseniz de tamamen farklı koridor stili oluşturabilirsiniz.

Koridor Dekorasyonu Önerileri

koridor duvar dekorasyonları

Etkileyici bir giriş yapmak adına koridor duvar dekorasyonu ile işe başlayabilirsiniz. Hem duvarlara estetik katmak adına hem de etrafı aydınlatmak adına duvar apliklerinden yararlanabilirsiniz. Görsel bir estetik için tablolardan da yararlanabilirsiniz.

koridor dekorasyon örnekleri

Merdiven altı boşluklarını farklı şekillerde değerlendirerek mekana işlevsellik kazandırabilirsiniz. Buradaki biri küçük bir kitaplık yapabileceğiniz gibi merdiven altı boşluğuna göre çalışma alanı ya da evcil hayvanınız var ise küçük bir barınak yapabilirsiniz.

koridor antre dekorasyonu

Yaşam alanlarınıza biraz doğal sıcaklık katmak adına zemin döşemesinde parke tercih edebilirsiniz. Duvarlarda da sıcak renkler arasından seçim yapıp sıcacık bir kombin oluşturabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir