Ev Hediyesi Fikirleri
Yakın bir arkadaşınız ev aldı ve sizde en kısa zamanda güzel bir ev hediyesi alıp, arkadaşınıza gitmeyi düşünüyorsunuz. Ama gel gelelim, ne tür bir ev hediyesi alacağınıza karar veremiyorsunuz ?

dekoratif ev hediyeleriBu konuda dekorasyon bilgi ekibi olarak kararınızı kolaylaştırmaya yardımcı olacak birkaç ev hediyesi önerimiz olacak. Bakalım, aralarından hangisini ya da hangilerini beğeneceksiniz ?

Öncelikle alacağınız hediyenin arkadaşınızın ihtiyacı olan bir şey olmasına özen gösterin. Eğer herhangi bir şeye ihtiyacı yok ise evinin konseptine hitap eden çok şık bir aksesuar alabilirsiniz.

En Güzel Ev Hediyeleri

Dekoratif Yastıklar

alınabilecek ev hediyeleri dekoratif yastıklar

Aklınızda kullanışlı ve aynı zamanda dekoratif görünüme sahip bir hediye var ise ; dekoratif yastık ya da kırlent düşünebilirsiniz.

Çok Şık Orta Masalar

değişik ev hediyesi fikirleri

Evin her alanında rahatlıkla kullanabileceği bir orta sehpaya ne dersiniz ? Mesela yukarıdaki görseldeki gibi hem dekoratif hem kullanışlı barbekü tarzı bir orta sehpa düşünebilirsiniz.

Dekoratif Aksesuarlar

dekoratif ev aksesuarları

Yaşam alanının stilini zengin gösterecek dekoratif aksesuarları düşünebilirsiniz. Dekoratif yer vazosu – dekoratif mumluk – objeler

çok şık ev hediyeleri
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir