Ev Dekorasyon Fikirleri
Dünyayı yaratma şansı bize verilmiş olsaydı, şimdi içinde yaşadığımız gibi mi olurdu? Dünyayı değiştiremiyoruz evet ama kendi dünyamızı şekillendirebildiğimiz yerler yaratıyoruz. Kendimize özgü, ben yapsaydım işte böyle olurdu diyebileceğimiz yerler. Evlerimiz. Birçok insanın panikleyerek başladığı hep acaba nasıl olacak sancılarıyla sonunda bitmiş haline gülümsediği zor kısım. Evimizi dekore etmek kuşkusuz hepimiz için büyük keyif ancak bu keyfin içine acabalarla dolan birçok endişe var.2017 yılında bir değişikliğin vakti gelmişse ve bu değişikliğe ilk olarak evinizden başlayacaksanız, elinize lütfen kocaman bir renk kataloğu alarak başlayın.2017 yılında bir değişikliğin vakti gelmişse ve bu değişikliğe ilk olarak evinizden başlayacaksanız, elinize lütfen kocaman bir renk kataloğu alarak başlayın. Bu renk kataloğunun içinde pastel olarak nitelendirebileceğiniz bütün renkler bu sene sizin evlerinizde yerini almaya hazırlar.

Evet, hali hazır mevsimleri değiştiremiyoruz ama evinizin içinde mevsimleri değiştirme yetkisi tamamen sizde. Bu senenin mevsimiyse bahar. Bol çiçekli döşemelik kumaşlar, sadece oturma gruplarında değil perdelerden de size resmen bahar enerjisi gönderiyor.

Bahar da toprağın yenilenmesini hatırlatırcasına, kahverengi tonları kendini daha pastel açık olan bej ve sütlü kahveye bırakmış durumda. Hem konfor arttırıcı hem de daha şık bir görünümü hedefleyen yastıkların üzerinde tropik bir adadan çıkmış da yastığınızın üzerine giydirilmişçesine görüntüler, birazdan tüylerini kenardan temizleyeceğiniz hayvanlar doğanın güzelliğini evinize taşıyacak.

Oturma gruplarıyla sınırlı kalmayan bu değişiklik özellikle alt döşemelerde dikkat çekici.  Zemin rengi daha açık bu sene. Hatta sıcak renkler varlığını kaybetmeden griye yaklaşım söz konusu.

Geometrik desenleri göz yormaktan vazgeçmişler. Biraz daha sadeliğe özenmiş olan her desen yerine yerleşmiş durumda.

Tüm bu yumuşaklığa uygun olarak mobilya seçiminde de öne çıkan detay country mobilyalar.

Hiç eskimeyen, eski de kalmanın yıllanmış olmanın hakkını veren, sade, yumuşak ve abartısız tarzıyla evin içindeki yenilenmede kendiliğinden yerine yakışan country mobilyalarla eviniz 2017 ev dekorasyonu ruhunu size de yaşatacak.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir