English Home Kilim Modelleri
Klasik İngiliz çizgisinin biraz ötesine geçip, country detayları ile süslenen evinizin atmosferinde daha fazla huzur, rahatlık ve biraz da romantizm istiyorsanız, English Home ürünlerine göz atabilirsiniz.

english home kilim modelleri ve fiyatlarıEğer sizlerde evinizde bu çizgi zarif bir şekilde yansıtmak isterseniz, ilk adımı gelin, birlikte atalım. Birbirinden güzel ve kullanışlı yeni sezon English Home kilim modellerine göz atalım.

Malumunuz koca bir kışı geride bıraktık. Güneş sıcaklığını bahar mevsimi ile tekrar bizlere göstermeye başladı. Kış boyu evlerimizin zeminlerine estetik katan, odalarımıza sıcaklık katan halılar, bir daha ki kışa zeminlerle buluşmak üzere kalkmaya başladı.

Kimi evler halıları kaldırdıktan sonra, zeminleri daha renkli, daha cıvıltı, yıkanması ve temizlenmesi kolay olan kilimlerle buluşmaya başladı. Özellikle evinde küçük çocuğu onlara yazın ya ince bir yazlık halı ya da kilim kullanmayı tercih ediyorlar.

Bizde bu durumu göze alarak, hem evlerin iç mekanlarında, hem evin dış mekanı olarak saydığımız alanlardan biri olan balkonlarda kullanabileceğimiz birbirinden güzel English Home 2018 kilim modellerine göz attık.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir