En Yeni İstikbal Koltukları (Santino)
İşte İstikbal mobilyadan yaşam alanlarınıza estetik katacak yeni koltuk takımı Santino. İstikbal Santino koltuk takımı modeli ile yaşam alanınızın çizgini bir tık daha yukarı taşıyıp, salonunuzu daha elegan bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

istikbal koltuk takımı modelleri santinoSevgili dekor bilgisi takipçilerimiz, sizlerde salonunuza İstikbal kalitesini ve şıklığını yansıtmak istiyorsanız, gelin birlikte İstikbal yeni gözdesi olan Santino koltuk takımını birlikte inceleyelim.

Her evin tarzı farklı zevklere hitap eder. Kimi tercihini klasikten yana yaparken, kimizi modern çizgiden yana ya da daha farklı bir çizgiden taraf kullanabilir. Tarzınız ve zevkini hangi yönde olursa olsun, bu koltuk takımı tarzınıza hitap edeceğini düşünüyoruz.

Santino koltuk takımının sırt bölümünde yer alan dikey kapitone uygulaması, klasik çizgiye hitap ederken, minimal tarzdaki ince kol yapısı ise modern çizgiden izleri odanıza taşıyor. Retro ayak tasarımları koltuk takımına farklı bir ambiyans katarken, duruş ve görünüşüyle farklı tarz ve zevklere sahip olanları tek bir noktada buluşturmayı başarıyor.

Salonların göz bebeği olmaya aday bu koltuk takımı fiyatında hemen değinelim. İstikbal Santino Koltuk Takımı Fiyatı ; 5.498,00 .

en yeni istikbal koltuk takımları santino

istikbal koltuk takımları 2018

istikbal santino koltuk takımı fiyatı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir