En Güzel İstikbal Halı Modelleri
Modern ve şık mobilyaları ile evlerimize güzellik katan İstikbal mobilya, şimdide birbirinden farklı renk ve desen sahip halıları ile evimizin zemine sıcaklık katıyor. İstikbal halı modelleri, hem modern, hem şık, hem, sıcacık renkleri ve ortama hareket katan desenleriyle evlerimize farklı bir yorum katıyor.

en yeni istikbal halı modelleriSizlerde evlerinizin zemine farklı bir yorum katmak isterseniz, gelin birlikte bu yorumu yeni sezon İstikbal halı tasarımları ile katalım.

Yaşam alanınızın her odası için farklı bir koleksiyon hazırlayan İstikbal, odaların konsepti ile ahenk sağlayacak zarif ve ince bir halı koleksiyonu hazırlamış.

en yeni istikbal halı koleksiyonu

Halıları şöyle göz alıcı bir gözle incelediğimizde her bir rengin ve desenin sanki birbirleriyle dans ettiklerini görüyoruz.

istikbal halı modelleri 2018

Evlerde bahar esintilerini dört mevsim yaşatmak isteyenler tercihlerini kelebek desenli halı modellerinden yana yaptıklarını görüyoruz.

kelebekli halı modelleri istikbal

Daha modern, yalın ve zarif bir görünüm oluşturmak isteyenler ise, tercihlerini çizgili halı modellerinden yana kullandıklarını söyleyebiliriz.

en güzel istikbal halı desenleri ve renkleri
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir