Duvara Monte Yatak Tasarımları
Şimdilerde yapılan evler ya metre kare cinsinden küçük alanlara sahipler ya da 1+1 diye tabir ettiğimiz stüdyo ev şekilde yapıldıklarını görmekteyiz. Sizinde taktir ettiğiniz gibi fiziksel olarak küçük alanlara sahip evleri dizayn etmek oldukça zor olabiliyor.

tek kişilik duvar yataklarıTabi hemen umutsuzluğa kapılmamak gerek. İyi ki akıllı mobilyalar varda evimizi istediğimiz gibi dizayn edebiliyoruz. Tıpkı duvar monte yataklar gibi.

Eğer öğrenci evinde yaşıyorsanız, eviniz stüdyo daire biçimindeyse ya da yerden tasarruf sağlayacak bir yatak arayışı içindeyseniz duvara monte yatak modellerine bakmanızı öneririz.

Şöyle bir düşünün. Bir yatak arıyorsunuz. Bu yatak yeri geldiğinde duvar dekorasyonunu yenilemek için dolap görevini üstleniyor. Yeri geldi mi çocuk odasında hem çalışma masası, hem de yatak konumda kullanabiliyorsunuz. Hem yerden tasarruf ediyorsunuz, hem de fonksiyonel özellikleri sayesinde birden fazla mobilya ihtiyacınızı karşılıyorsunuz.

Hem pratik, hem dekoratif, hem görsel estetiğe sahip hem de işlevsel özelliği ile hayatınızı kolaylaştıracak duvar monte yatak modellerini aşağıdaki galeride bulabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir