Duvar Dekorasyonu ve Tablo Modelleri
Başta kendi evimiz olmak üzere çevremizdeki evlerinin iç mimarisine baktığımızda genelde birbirine benzer izler taşıyan  dekorasyon esintilerini görünürüz. Konuya biraz daha açıklılık getirmek adına duvar dekorasyonlarını ele alalım.

yeni sezon duvar dekorasyonlarıŞöyle bir kendi yaşam alanlarınızın duvarlarına bir de yakın çevrenizdeki dostlarınızın, arkadaşlarınızın yaşam alanlarının duvarlarına bakın. Birbirini anımsatan izleri görüyor musunuz ?

Hemen hemen birbirine benzer duvar renk ve tonları, birbirini anımsatan tablolar ve duvar dekorasyonlarının olmazsa olmazı duvar saatleri. Tabi duvar dekorasyonu için bu ve buna benzer öğelerden yararlanacağız. Önemli olan bunu yaparken farklı stilimizi biraz daha ön plana çıkartıp, bu alandaki farkımızı konuşturmak.

Beğendiğiniz Sanat Akımını Duvarınıza Yansıtın

en yeni duvar dekorasyon örnekleri duvar kağıtları

Odanızın yada evinizin herhangi bir duvarına mekanın konseptine hitap edecek sevdiğiniz bir sanat akımının dekorunu uygulayabilirsiniz.

Tabloların Duvardaki Yeri

en güzel tablo modelleri

Duvarlarınızı tablolarla süslemek isterseniz, bunun için birkaç küçük ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Tabloyu odanın hangi duvarına asacağınıza, çerçevenin ebatlarına, rengine vb. gibi küçük ayrıntılara dikkat etmenizi öneririz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir