Doğtaş Mutfak Masası Takımları
Şimdiye kadar Doğtaş mobilyanın kendine özgü çizgisini oturma odalarımıza, yatak odalarımıza, salonlarımıza, çocuk ve genç odalarımıza yansıttık. Şimdi sıra geldi, evimizin kalbi niteliğinde olan mutfaklarımıza.

doğtaş mutfak masası modelleri 2018Mutfaklarınıza yepyeni bir yorum katacak olan, ailemizle birlikte yapacağımız keyfili kahvaltı saatlerine ve mutlu akşam yemek saatlerine eşlik edecek yeni sezon Doğtaş mutfak masası modellerine göz atmaya.

Hemen mutfaklarınızda rahat bir oturma alanı sağlayacak, bir yemek masası ve sandalyesinden daha fazlasını sunacak olan ürünlere kısaca bir göz atalım.

Mutfağınız Çiçek Açsın !

en yeni doğtaş mutfak masası modelleri

Dört mevsim baharın freshliğini yaşamanıza yardımcı olacak güzel bir mutfak masası takımı. Sandalye kumaşlarında tercih edilen düz kırmızı renk mutfağınıza doğal bir sıcaklık katarken, çiçek desenli kumaşı mutfağınızda bahar esintilerini yansıtıyor.

Çat Kapı Gelen Misafir

açılır mutfak masası modelleri doğtaş

Geniş aileler için oldukça ideal bir yemek masası. Aniden gelen bir arkadaşa dosta her zaman için sofrada yer vardır. Küçük bir dokunuşlar masanızı büyütüp, daha fazla sevdiklerinizi bir masasının etrafında toplayabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir