CottonBox Bebek Uyku Seti ve Fiyatları
Yakın bir zamanda belki ilk defa baba,anne ya da teyze, dayı olma duygusunu yaşamış olabilirsiniz. Çok kısa bir süre önce biz bu duyguları yaşamaya başladık. 🙂 Sizlerde bizim gibi ailenize yeni katılan bu can için hediye arıyor olabilirsiniz.

cottonbox baskılı bebek uyku seti denizci maviBu konuda sizlere yardımcı olmak adına, aynı zamanda bebişin rahat bir uyku uyumasına yardımcı olmak adına Cottonbox bebek uyku setlerine baktık.

Çok uzun yıllardan beri ev tekstil ürünleri trendlerine vurgu yapan hazırlamış olduğu koleksiyonlarıyla evlerimize en iyi tekstil ürünlerini sunan Cotton Box bebek tekstil ürünlerinde hizmet vermekte.

Bildiğiniz gibi bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümelerine yardımcı olan en büyük etken uykudur. Kaliteli bir uyku içinde bebeklerin cildi bir ipeksi doku gibi saracak, rahat bir uykuya dalmalarına yardımcı olacak bebek uyku setleri, bebek nevresim takımları gerek.

Bu noktayı göze alan CottonBox’da bebeklerimiz için en iyi tekstil ürünlerini hazırlayarak anne ve babaların bebeğinize sunuyor.

Kalitesini ön planda tutarak bebeklerin o masum ve sevimli dünyalarını renklendirecek farklı temaların ele alındığı CottonBox uyku seti modelleri görülmeye değer, güzellikte olduğunu belirtmek isteriz.

Bebeğinize, torununuza ya da yeğeninize güzel bir uyku seti almayı düşünenler için fiyat konusunda küçük bir bilgi verelim. Cottonbox bebek uyku seti fiyatları ; 135,00 TL den başlıyor. Tabi fiyatlarda değişiklik yapma hakkının Cottonbox a ait olduğunu hatırlatmakta fayda var.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir