Çok Şık Yemek Masası Sandalyesi Modelleri
En özel davetlerde açılır, evin yemek odası kapısı. Hem göz estetiğine hitap eden, hem de mekanı elit bir görünüme kavuşturan zarif bir yemek masası hazır bir şekilde, misafirlerin yemek masasındaki yerlerinin alınması beklenir.

çok şık syah yemek masası sandalye modelleriYemek masasının zarifliği kadar, yemek masasına eşlik eden sandalyelerde hem göz estetiğine hitap edecek bir güzellikte olmalı, hem de misafirler yemek esnasında rahatlıkla sandalyelerine ya da koltuklarına rahatlıkla oturabilmeli.

İşte bugün biz bu düşünceler ile yola çıkarak hem bizim hem de misafirlerimizin rahat oturabileceği , yemek masası ile ahenk içinde olacak, bir tık farklı görünüme sahip yemek masası sandalyeleri seçtik.

Bahar Havası

değişik yemek masası sandalye modelleri

Bir taraftan mekanın enerjisini yükseltecek, bir taraftan ortama hareketlik katacak, bir taraftan da mekanda bahar havası estirecek olan çiçek desenli sandalye modellerine ne dersiniz.

Yüksek Ayaklar

klasik yemek masası sandalye modelleri

Rengi ile yemek odasının konseptiyle ahenk içinde olacak sandalyeleri seçerken ayakların biraz yüksek olmasına özen göstermekte fayda var. Hem sandalye daha estetik bir görünüme sahip oluyor, hem de temizlik açısından kolaylık sağlıyor.

desenli sandalye modelleri
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir