Çok Şık Antre Dekorasyon Ürünleri
Yaşam alanı dekorasyonlarında genelde ara mekan diye tabir ettiğimiz antre dizaynı es geçiririz. Aslında ana mekanlarda gösterdiğimiz özeni bu alanda göstermemiz gerekir. Çünkü evimize aynı zamanda iş yerimize gelen misafirlerin ilk karşılaştığı mekan burasıdır. Antre dekorasyonu bizim dekorasyon alanındaki zevkimizi yansıtan ilk alan olduğunu unutmamak gerek.

antre dekorasyon örnekleriEvinizin ve İş Yerinizin Girişini Güzelleştirmenin Yolları

Hoşgeldin Demenin Eğlenceli Yolu

kara tahta dekorasyon fikirleri

Bir taraftan duvar dekorasyonlarını yenilemek bir taraftan da evinize ve iş yerinize gelen misafirleri hoş ve eğlenceli bir şekilde karşılamak için duvara yazı yazabilirsiniz. Bunun için duvarları kara tahta olarak kullanabileceğiniz duvar boyası seçmeniz yeterli olacaktır. Elde ettiğiniz bu kara tahtanın üzerine tebeşirle güzel sözler yazıp, gelen misafirlerinizin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

Şaşırtıcı Objeler

antre duvar dekorasyonu

Farklı ve etkileyici bir dizayna imza atmak için yalınlığı şaşırtıcı objelere yer verebilirsiniz. Mesela antrenizin duvarları için açık bir renk duvar boyası tercih ettiniz. Mekana seçkin bir ambiyans katmak için tipografik veya illüstratif öğelerden oluşan çerçeveleri tercih edebilirsiniz.

Çok Şık Dresuar Modelleri

aynalı dresuar modelleri

Antre dekorasyon ürünleri arasında dresuarlar ayrı bir yer kaplar. Dekoratif bir ürün olarak antreleri zarif bir görünüme kavuşturan dresuarlar aynı zamanda oldukça da işe yarıyor. Yeri geldi mi küçük bir depolama alanı, yeri geldi mi objeler, aksesuarları ve bibloları sergileyecek güzel bir alana dönüşüyor.

Dekoratif Aynalar

dekoratif ayna modelleri

Her ne kadar dar mekanları büyük göstermek için aynalar kullanılsa da aynalar her zaman için dekorasyonda kendisine yer bulmuştur. Gün geçtikçe aynaların kullanımın yayılmasıyla birlikte birbirinden farklı ayna tasarımları karşımıza çıkmaktır. Bir taraftan mekanı olduğundan daha geniş göstermek bir taraftan da mekanda farklı bir ambiyans oluşturmak için geometrik aynaları tercih edebilirsiniz.
Çok Şık Antre Dekorasyon Ürünleri” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir