Çizgili Halı Tasarımı Fikirleri
Çizgililer hiç bu kadar renkli ve etkileyici olmamıştı ! Hangi çizgilerden mi bahsediyoruz. Bu sezonun gözdesi olan halılara farklı bir görsellik katan çizgilerden bahsediyoruz.

yeni moda çizgili halı modelleriİster küçük şeritler haline olsun, ister uzun çizgiler olsun çizgili halı modelleri odanın ambiyansını değiştirmeye yeterli oluyor.

Şimdilerde halı sektöründe gözümüzü nereye çevirecek rengarenk farklı boyutlardaki çizgilerin hayat bulduğu halı karşımıza çıkıyor.

Oturma odanızın, salonunuzun, yatak odanızın ya da evinizde herhangi bir yerin görünümünü mü değiştirmek istiyorsunuz. Hemen çizgili halı tasarımları arasında dolaşmaya başlayabilirsiniz.

Diyelim ki odanızı olduğundan biraz daha uzun göstermek istiyorsunuz, hemen ince şeritli halı modellerine yoğunlaşabilirsiniz. Ya da odanız biraz dar ve siz odanızı biraz geniş göstermek istiyorsunuz, bu seferde kalın çizgili halılara gözlerinizi çevirip, seçim yapmaya başlayabilirsiniz.

Göz estetiğine hitap eden bir konsept oluşturmak isterseniz tercihinizi parlak renklerden yana, ortamda bütünsel bir görsel oluşturmak isterseniz de tercihinizi nötr renklerden oluşan çizgili halılardan yana yapabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir