Çilek Mobilya Trio Genç Odası
İşte yine Çilek Mobilya güzelliği, işte Çilek Mobilyanın yeni gözdesi, Trio Genç Odası. Sevgili gençler, odanızın imajını yenilemeyi düşünüyorsanız, bu genç odasına bakmayı ihmal etmeyin, deriz.

çilek mobilya genç odası takımları 2018Çilek kalitesi, farklıyla bir taraftan odanızın imajını değiştirip, bir taraftan odanıza işlevsellik kazandıracak olan bu genç odası takımını görmeye hazır mısınız ?

Çocuk ve genç odası deyince çoğu ailelerin ve gençlerinin tercih Çilek Mobilyadan yana oluyor. Bizde çoğunluğun sesini dinledik ve yeni sezon Çilek Genç Odası Takımlarına göz atalım, istedik.

çilek mobilya trio genç odası takımı

Modeller arasında dolaşırken karşımıza işlevsel özelliklere sahip, gençlerin işlerini hayli kolaylaştıracak olan Trio Genç Odası Takımı çıktı.

sehpalı komidin modelleri çilek mobilya

Bu takımı oluşturan her bir ünitenin farklı işlevsel özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Mesela takımı içerisinde yer alan pufu ele alalım. Bu puf yeri geldiğinde sehpa görevi yeri geldiğinde bir puf görevi üstlenerek komodinin içerisine rahatlıkla girebiliyor.

Geniş iç hacimli baza, hem odadaki dağınıklı bir anda toparlayıp içine almak için, hem de fazla eşyaları rahatlıkla yerleştirmek için bir depolama görevi üstleniyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir