Çilek Çocuk Odası Halı Modelleri
Çilek Mobilya’dan çocuk ve genç odalarına çok yakışacak halı modelleri. Halı sezonun sonuna doğru geldiğimiz bugünlerde, önümüzdeki kış için kullanılmak üzere çocuk ve genç odasına halı arayanlar soluğu Çilek Mobilya halı reyonunda alıyor.

çilek çocuk odası halı fiyatları 2018Henüz Çilek halı modellerine bakmayan sevgili takipçilerimiz için çocuk odası halı modellerine bakma fırsatını ayaklarına kadar getiriyoruz.

Birbirinden renkli, çocuklarınızın ve gençlerinizin odasına enerji katacak olan bu halılar, görsellikleri kadar, kullanımıyla da oldukça kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi dilerseniz, hiç vakit kaybetmeden hemen yeni sezon Çilek Mobilya halı koleksiyonu arasında yer alan birkaç halı modelini yakından inceleyelim.

Pirate Halı

çilek çocuk odası halıları

Deniz tutkusu olan çocukların seveceğiz çok güzel bir halı modeli. Deniz aşıkları için tasarlanmış olan Pirate Halının hemen birkaç özelliğini sizlerle paylaşalım. Oldukça kolay temizleniyor. Güneş ışınlarına , rutubete ve keçelenmeye karşı oldukça dayanıklı. Fiyat konusuna değinecek olursak ; şu an için indirimde olan bu halının fiyatı ; 259 ₺

Tactics Halı – Çilek Mobilya

çilek mobilya çocuk odası halı fiyatları

Futbol tutkunları için yeşil sahayı odalarına taşıyoruz ! Futbolla yatıp, futbolla kalkan çocuklar için Çilek ‘ten güzel bir jet. Tactics halı ile çocuğunuzun odasını küçük bir stada çevirebilirsiniz.

Diğer Çilek çocuk odası halı modellerini görmek ve halı fiyatları hakkında güncel bilgileri öğrenmek için, dilerseniz Çilek Mobilyaya uğrayabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir