Çetmen Mobilya Çeyiz Paketi 2018
İşte Çetmen, İşte Çeyiz Seti. Evlenecek olan sevgili çiftler, evinin mobilyasını yenilemek için yatak odası, oturma odası, yemek odası modellerine bakanlar, bütçenize hitap edecek, evinizi zevkinize göre dizayn etmenize yardımcı olacak Çetmen düğün paketlerini incelediniz mi ?

çetmen mobilya çeyiz paketi fiyatlarıMayıs ayına girmemizle birlikte yakın çevremizden mutluluk haberleri gelmeye başladı. Kimi mayıs ayı içerisinde, kimi bu yazın mutluluklarına mutluluk katmak adına evlilik kararı aldılar. Öncelikle evlenecek olan tüm çiftlerimize mutluluklar diliyoruz.

Sevgili çiftlerimizin mutluluklarına eşlik etmek için aynı zamanda mobilyalarını yenilemeyi düşünenlere yardımcı olmak adına Çetmen Mobilya Mutlu Yuvam Çeyiz Setlerine göz atalım, istedik.

Çetmen bu sezon için Mutlu Yuvam Çeyiz Seti adı altında birbirinden farklı zevklere ve bütçelere hitap eden 7 tane düğün paketi hazırlamış. Bu paketlerinin içerisinde neler mi var ?

Yatak Odası – Yemek Odası – Oturma Odası var. Her bir paket içerisinde farklı modeller bulunmakla birlikte , bazı paketlerin içerisinde farklı hediyelerde söz konusu. Tabi seçtiğiniz paketinin özelliğine göre fiyatlarda değişmektir.

Çetmen Mobilya Mutlu Yuvam Çeyiz Seti Fiyat Listesi

Mutlu Yuvam Çeyiz Seti 1 : ₺ 13.330

Mutlu Yuvam Çeyiz Seti 2 : ₺ 10,990

Mutlu Yuvam Çeyiz Seti 3 : ₺ 12.000

Mutlu Yuvam Çeyiz Seti 4 : ₺ 16.920

Mutlu Yuvam Çeyiz Seti 5 : ₺ 14.870

Mutlu Yuvam Çeyiz Seti 6 : ₺ 12.410

Mutlu Yuvam Çeyiz Seti 7 : ₺ 9.370
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir