Çalışma Masası Modelleri 2018
Yeni bir eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kaldı. Kimi evlerde ilk okul heyecanları yaşanırken, kimi evlerde ise lise bitirme heyecanı yaşanıyor. Öncelikle başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğrencilerimize de başarılı bir eğitim- öğretim yılı geçirmelerini diliyoruz.

çilek mobilya çalışma masası modelleriŞimdi gelelim asıl konumuza. 🙂 Çocuklarınızın daha verimli bir ortamda ders çalışmalarına yardımcı olmak adına birbirinden farklı çalışma masası modellerine göz attık.

Bugünlerde çocuk odalarında en büyük ihtiyaçlar arasında çalışma masaları geliyor. Özellikle gelişim çağında olan çocuklar için uygun ölçülerde çalışma masası ve çalışma koltukları hem verimli ders çalışmaları açısından hem de anatomileri açısından oldukça önemlidir. Çalışma masası ve sandalyesi seçerken bu ayrıntıyı göz önünde bulundurmakta fayda var.

Bu önemli hatırlamayı da yaptıktan sonra hemen konumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Diyelim ki, evde çocuğunuz için bir oda bulunmamakta. Eğer böyle bir durum söz konusu ise, çocuğunuzun rahat çalışabileceği bir köşe oluşturabilirsiniz. Ergonomik ve işlevsel özelliklere sahip bir çalışma masası alarak evde güzel bir çalışma köşesi oluşturabilirsiniz.

Bir dipnot olarak bunu da sizlerle paylaşmak istedik. Şimdi sizlere değişik mobilya firmaların dizayn etmiş olduğu çalışma masası modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Galerimizi inceleyerek ihtiyacınızın doğrultusunda bir çalışma masası alabilir, ya da kullanım alanına göre özel olarak yaptırabilirsiniz.

Sizinde bu konuda fikriniz olsun.

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir