Bernardo Osmanlı Serisine Bayılacaksınız !
Sofra tasarım uzmanı olan Bernardo ‘dan yemek masalarımızı süsleyecek özel seriler gelmeye devam ediyor.

bernardo osmalı serisiBirbirinden şık ve farklı konseptleriyle farklı zevk ve beğenilere hitap eden Bernardo özel serisi içinde yer alan Osmanlı serisi yemek davetlerinize farklı bir güzellik katacaktır.

Osmanlı dönemin kendine has ağırlığını ve şıklığını zarif bir şekilde sofralarınıza yansıtmak isterseniz bu seriyi incelemenizi öneririz.

Bernardo Osmanlı serisini incelediğimizde değişik renk, desen ve modellerin yemek takımlarına görsel açıdan farklı bir estetik kattığını görmekteyiz. Peki, Osmanlı serisinin içinde yemek takımın dışında hangi ürünler var, diye soracak olursanız, hemen onlarından kısaca bahsedelim.

Öncelikle bu seride birbirinden farklı 3 yemek takımı yer almaktadır. Nevbahar yemek takımı, Çintemani yemek takımı, Gül-i Firuze yemek takımı.

Yemek takımının yanı sıra Bernardo Osmanlı küçük kapaklı servis, Osmanlı büyük sahan, Osmanlı 2’li ve 3’lü çerezlik, Osmanlı meyvelik, Osmanlı küçük oval servis yer almaktadır.

Bunların yanı sıra farklı desen ve modellerden oluşan fincan takımları arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Hem dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz hem de romantik yemek ambiyansına eşlik edecek Bernardo Aşk-ı Osmanlı şamdanlık yer almaktadır.

Bernardo Osmanlı serisi içinde yer alan diğer ürünleri ve diğer özel serileri görmek isterseniz de BURAYI tıklayabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir