Bej Rengi Salon Dekorasyonu
Merhaba sevgili arkadaşlar. Dekorasyon bilgilerimizin arasında yeni notlar eklemeye devam ediyoruz. Bugün sizlerle birlikte bu sezonun en çok tercih edilen renklerden biri olan bej rengi ile büyük bir salonu nasıl dizayn edebilirsiniz, konusunda fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız.

büyük salon dekorasyon fikirleri ve örnekleriHazırsanız, şimdi gelin birlikte, bej salon koltuk takımları ile dizayn edilmiş büyük salon dekorasyon örneklerine göz atalım.

Klasik Modern Salon Koltuk Takımları

bej rengi koltuk takımı modelleri

Ev sahibi salonu için klasik ve modern çizginin bir arada olduğu, bu sezonun rengi olan bej rengi koltuk takımını tercih etmiş. Geniş ve konforlu bir oturma alanı sunan bu koltuk takımının ayak kısmına baktığımızda lükens ayak tercihi edildiğini görmekteyiz. Bu ayaklar bir taraftan koltuk takımına zengin bir görünüm katarken, temizlik açısından da kolaylık sağlıyor.

Kahve Köşesi

bej rengi berjer koltuk modelleri

İki berjerin ortasına zigon sehpa yerleştirilmiş. Küçük bir dokunuş yaparak burayı kahve keyfi köşesi olarak dizayn edebilirsiniz.

6 Kişilik Yemek Masası Takımı

en yeni yemek masası takımı modelleri

Bej rengi salon takımına eşlik eden 6 kişilik yemek takımına gözlerimizi çeviriyoruz. Kahverenginin tonlarından oluşan dikdörtgen yemek masasının çevresinde lükens ayaklara sahip bej renginden oluşan 6 tane sandalyenin eşlik ettiğini görmekteyiz.

Çok Şık Konsol Takımı

en yeni konsol önü aksesuarlar

Büyük salonunun bir bölümünü yemek odası bölümü olarak dizayn edilmiş. Yemek odası bölümünde dekoratif oval bir ayna tercih edilerek, konsolla muhteşem bir ahenk kazanılmış. Konsol önündeki inci detaylarıyla süslenmiş dekoratif aksesuarlarda konsola farklı bir estetik katmış.

Zemin İçin Açık Renk Parke

yeni sezon salon parke renkleri

Şimdide salonun diğer ayrıntılarına bakalım. Ev sahibi salonun biraz daha büyük, geniş ve ferah görülmesi için ve mekanda renk açısından bir ahenk oluşturmak için zemin döşemesinde açık renk parke tercih etmiş.

Desenli Duvar Boyası

en güzel salon duvar dekorasyon örnekleri

Bir taraftan renk ahengini yakalamak, bir taraftan da odayı daha elit göstermek adına duvar dekorasyonunda desenli duvar boyası tercih edilmiş. Duvardaki çerçevede küçük bir ayrıntı olarak salonun görselliğine estetik katmış.

Çok Şık Bej Kahverengi Salon Perdeleri

salon için bej rengi stor perde modelleri

Böyle bir salona nasıl bir perde mi, gider acaba diye aklınızdan geçirdiğinizi hisseder gibiyiz. Hemen söyleyelim. Ev sahibi klasik modern salon dizaynı için damask desenli bej rengi stor perde ile kahverengi fon perde tercih etmiş.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir