Banyo Dekoru İçin 5 Fikir
Yeni bir güne başlamak için ve yaşadığımız günü bitirmek için soluğu banyoda alırız. Bu özelliğinden dolayı banyoların dizaynı mümkün oldukça iç açısı özelliğe sahip olmalıdır.

en yeni banyo dekorasyon örnekleriBir taraftan banyoların derli toplu olması açısından, bir taraftan da görsel açıdan estetik bir görünüme kavuşturmak adına banyonuzu dekore ederken şu fikirlerimizi göz önüne alabilirsiniz.

√ Pratik Düzenlemeler

modern banyo dekorasyonları 2018

Bir taraftan mekanda depolama alanı oluşturmak, bir taraftan banyoyu daha düzenli hale getirmek için birkaç küçük pratik düzenlemeler yapabilirsiniz. Mesela dekoratif duvar raflarından ve ya duvar nişlerinden yararlanabilirsiniz.

√ Banyoda Çiçeklere Yer Verin

banyonuzu dekore etmek için öneriler

Doğal yöntemler kullanarak, banyonuzun mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey banyonuzun misler gibi kokmasına yardımcı olacak, çiçeklere ve bitkilere yer vermek.

√ Farklı Bir Bakış Açısı

farklı banyo dekorasyonları

Alışılagelmiş banyo dekorasyonların bir tık dışına çıkmak için banyonuzu salon gibi döşeyebilirsiniz. Mesela banyonun yeteri kadar büyüklükte ise, tekli bir koltuk atabilirsiniz. Resim çerçevelerine yer verebilirsiniz.

√ Desenli Mozaik

banyo için cam mozaik modelleri

Mekana biraz estetik katmak, biraz  da elit bir görünüme kavuşturmak için yer ve duvar döşemelerinde desenli mozaiklerden yararlanabilirsiniz.

√ Aydınlatma

banyo dekorasyon fikirleri aydınlatma önerileri

En önemli unsurların arasından aydınlatma yer alır. Banyonuzun fiziksel özelliklerini göz önüne alarak, farklı aydınlatma sistemlerinden yararlanabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir