ABC Mobilya Sehpalarını Görmelisiniz
Mobilya abc’sinde sıradaki harfimiz ” s” . ” S ” harfi ile başlayan hangi mobilya ürünü var diye düştüğümüzde aklımıza ilk sehpa modelleri ve çeşitleri geldi. Hemen vakit kaybetmeden evimizin her alanında rahatlıkla kullanabileceğimiz sehpalara bakmak üzere soluğu ABC Mobilya da aldık.

abc mobilya orta sehpa çeşitleriİster oturma odanızda, ister salonunuzda isterseniz de evinizin herhangi bir alanında kullanabileceğiniz oldukça şık görünümlere sahip mekanınıza estetik katacak olan sehpa çeşitlerini ABC mobilya sehpa modelleri arasında bulabilirsiniz.

abc mobilya sehpa modelleri ve fiyatları

Klasik ve modern çizgiyi bir arada arayanların zevkine yüksek ayaklara sahip dikdörtgen şekildeki bu orta sehpa modelini, ABC mobilya da bulabilirsiniz. Hem oturma odanızda hem de salonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu Viola sehpanın fiyatı şu an için 752 .

yeni sezon abc mobilya orta sehpa modelleri

Mekanınıza hareketlilik ve estetik katmak isterseniz tercihinizi oval şeklinde bir orta sehpadan yana yapabilirsiniz. Tıpkı yukarıdaki görselde görülen Event Sehpa modelini düşünebilirsiniz. Bu sehpanın fiyatı nedir, diye soracak olursanız, şu an için fiyatı ; 770 .

Sevgili takipçilerimiz daha fazla ürün görmek ve ABC mobilya sehpa fiyatlarını öğrenmek için, dilerseniz BURAYI tıklayabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir