3 Adımda Retro Stili Evler
Evinizin konseptinde yeniliğe gitmeyi düşünüyor ama bir türlü yeni oluşturacağınız konsepte nasıl bir çizgi oluşturacağınıza karar veremiyor musunuz ?

retro tarzı dekorasyon fikirleriBiraz renkli, biraz yaşanmışlık izleri taşıyan, her dönemde kendi dönemini günümüzün trendi ile birleştirip evlerimize yansıtan Retro tarzı ev dekorasyonuna ne dersiniz ?

3 Adımda Retro Stilini Yaşam Alanınıza Yansıtın.

√ Retro Tarzı Mobilyalar

retro tarzı oturma odası dekorasyonları

Retro stilini oturma odası ve salonunuza oturma grubu ile yansıtmak isterseniz, yansıtmak istediğiniz döneme ait kumaş, renk ve desenler arasından seçim yaparak, yaşam alanlarınızın mekanına yansıtabilirsiniz.

√ Retro Tarzı Ev Aksesuarları

retro tarzı duvar saati modelleri

Sadece birkaç değişiklik ile bu stili yaşam alanınıza yansıtmayı planlıyorsanız, Retro tarzı ev aksesuar çeşitlerine bakabilirsiniz. Hem dekoratif olarak, hem de bu dönemi yansıtacak en güzel aksesuarlar arasında, Retro tarzı duvar saatleri, parlak çerçeveli aynalar ve vazolar yer almakta.

√ Retro Tarzı Mutfaklar

retro tarzı mutfak dekorasyonları

Ben bu tarzı mutfağıma yansıtmak istiyorum, diyenler içinde birkaç küçük öneride bulunalım. Mutfak duvar dekorasyonu için çiçek desenli duvar kağıtlarını düşünebilirsiniz. Mutfağın genelinde beyaz renge ağırlık verebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir