3 Adımda Banyonuzu Yenileyin!
Bir zamanlar beğenerek dizayn etmiş olduğumuz banyolar, şimdilerde hem görsellik açısından eskisi kadar cazip gelmiyor, hem de işlevsellik yönünden yetersiz gelmeye başladı. Şu an için büyük bir çapta değişiklik yapmaya gücüm yok, ama birkaç küçük değişiklik fena olmaz.

banyo dekorasyonu yenilemeEğer sizlerde şu an için bu düşüncede iseniz, banyonuzu yenilemeye yardımcı olacak 5 önerimiz var.

Duşa kabin ve Klozeti Yenileyin

banyo dekorasyon fikirleri renkli klozet modelleri

Banyonuza hem işlevsellik kazandırmak, hem de görsel açıdan estetik katmak adına duşakabin yada klozetinizi yenileyebilirsiniz. Şimdilerde banyolarda renkli klozetler oldukça moda. Dilerseniz renkli klozetlerle ilgili daha fazla görsele bakmak için ” Renkli Klozet Modelleri ” konumuza göz atabilirsiniz.

Ledli Musluklar

değişik banyo musluk modelleri ledli musluk

Şimdilerde banyo bataryalarında suyun sıcaklığına göre renk değiştiren musluklar oldukça popüler. Eğer sizlerde küçük bir dokunuşla banyonuza estetik katmayı düşünüyorsanız ledli muslukları düşünebilirsiniz.

Dekoratif Havlupanlar

dekoratif havlupan modelleri

Bir taraftan duvar dekorasyonu yenilemek, bir taraftan havlularınızı rahatlıkla asabileceğiniz bir alan oluşturmak için havlupan çeşitlerine bakabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir